ماکروفاژهای مربوط به تومور در سرطان روده بزرگ و چگونگی کاهش آنها

ماکروفاژهای مربوط به تومور در سرطان روده بزرگ و چگونگی کاهش آنها

درخواست مشاوره

ماکروفاژ های مربوط به تومور به عنوان محلی عمل می کنند که بیشتر سلول های التهابی در آنجا ساکن هستند. این ماکروفاژها نقش مهمی در تعیین پیشرفت و متاستاز تومور ایفا می کنند. ویژگی‌های این ماکروفاژها بیشتر به وجود محرک در ریز محیط های تومور بستگی دارد. در این محیط ها ماکروفاژهای M2فراوانی در مقایسه با ماکروفاژهای M1 یافت می‌شوند که باعث پیشرفت تومور می گردند.

درخواست مشاوره

مطالعات گسترده‌ای به بررسی رابطه بین این ماکروفاژها و پیشرفت بیماری پرداختند. این ماکروفاژها توجه محققان را برای درمان ضد سرطان به خود جلب کرده است. این مقاله به بررسی نقش ماکروفاژهای مربوط به تومور در سرطان کولورکتال و برخی از موارد بالقوه کاهش دهنده آن برای مقابله با سرطان کولورکتال می پردازد. امید است این مقاله به عنوان پایه ای برای درک این ماکروفاژها در مقابله با سرطان کولورکتال عمل کرده و به محققان در انتخاب کاندیداهای مناسب برای کاهش این ماکروفاژها کمک  کند که می‌تواند به افزایش فعالیت پیشگیری از تومور و کاهش پیشرفت سرطان یاری رساند.

درخواست مشاوره

داروی گیاهی مرتبط
داروی شیمیایی مرتبط
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد. پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.