اطلاعات کلی

  • نام بیمارستان بیمارستان بهبود تبریز
  • استان آذربایجان شرقی
  • شهر تبریز
  • ساعت کار شبانه روزی
  • نام رئیس مرکز حاج آقا زیجاح
  • شماره تماس 04135538701
  • آدرس تبریز- خیابان ارتش جنوبی- چهار راه باغشمال

 بیمارستان بهبود در کلانشهر تبریز و در خیابان ارتش جنوبی حدفاصل میدان ساعت و چهارراه باغشمال در مساحتی بالغ بر 200 مترمربع در سال 1370 بنام  شرکت تعاونی خدمات بهداشتی و درمانی 429 بهبود و بعنوان کلینیک نصر و در یک ساختمان استیجاری شروع بکار نمود. با تلاش مستمر و پیگیری های بنیانگذاران آن و خوشنامی در بین مردم تبریز و پیشنهادات از جانب افراد سرشناس تبریز مسئولین امر را بر توسعه آن واداشت و براین اساس بعد از طی امور اداری و خرید قطعه زمینی در محل فعلی بیمارستان یک ساختمان در 6 طبقه بنا نهاده شد و در آذرماه 1381 با پروانه بیمارستان جنرال 50 تختخوابی و با بخش ها و واحدهای زیر شروع بکار کرد که با توفیقات روز افزون همراه بوده است. 

 این توفیقات با عضوگیری هرچه بیشتر بیمارستان بهبود تبریز توام شد و در نهایت خواست اعضاء و مساعدت مسئولین امر درمان استان برآن شد که بیمارستان توسعه یابد. که در نهایت با خرید چند قطعه کلنگی و مخروبه در اطراف بیمارستان بهبود تبریز بنای جدیدی در 10 طبقه به متراژ بالغ بر 20000 مترمربع شروع گرديد که همینک در مراحل پایانی ساخت می باشد و در ضمن با توسعه فضای فیزیکی بیمارستان بهبود تبریز، شرایط برای افزایش تعداد تخت به بیش از 150 تخت بستری در پروانه بیمارستان نیز فراهم شده است که با این افزایش امکانات زیر به خدمات بیمارستان بهبود تبریز اضافه می گردد:

-مرکز تصویربرداری شبانه روزی با پیشرفته ترین و بروزترین تجهيزات

- گاما کمرا( طب هسته ای)

- ماموگرافی دیجیتال

- MRI (شبانه روزی)

- سونوگرافی داپلر ( آماده ارائه خدمات)

- بن دانسیتومتری

- رادیولوژی دیجیتال (شبانه روزی)

- سفالومتری دیجیتال

- سی تی اسکن اسپیرال (شبانه روزی)

- بخش حاد و مراقبت های ویژه(در حال ارائه خدمات)

- اورژانس شبانه روزی(در حال ارائه خدمات)

- دندانپزشکی شبانه روزی(در حال ارائه خدمات)

- بخش  LDR و مراقبت های ویژه کودکان و نوزادان NICU ( درحال افتتاح)

- بخشCCU  و جراحی ویژه قلب و آنژیوگرافی ( درحال افتتاح)

- بخش ICU و مراقبت های ویژه (به زودی)

- همچنین در آینده ای نزدیک با افتتاح بخش های جدید مذکور، شاهد افتتاح و راه اندازی بخش های شیمی درمانی و رادیوتراپی در بیمارستان بهبود تبریز خواهیم بود.

 

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد. پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

پـزشکان مرتبط

Doctor